Oferta pracy

Pracownik Działu Handlowego

Lambda Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Lambda Sp. z o.o.  - polski producent materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących z zakładem produkcyjnym oraz centralną we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Realizacja założonych celów w zakresie sprzedaży materiałów eksploatacyjnych
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie
Wymagania:
  • Doświadczenie w handlu
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietów Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie minimum średnie
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne i elastyczne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy