Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu handlowego z j. niemieckim

FRUCTOFRESH CONNECT SP Z O.O. SP. KOM.O firmie

4 00010 000 brutto / mies.
  • Czarnowice (pow. krośnieński)

    Czarnowice (pow. krośnieński), lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kat. B

  • będą wyjazdy służbowe ale i praca przed komputerem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie na poziomie 4.000-10.000 ZŁ brutto

FRUCTOFRESH CONNECT SP Z O.O. SP. KOM.

Fructofresh to wiodący producent świeżych sałatek owocowych. Nie jest to korporacja tylko firma rodzinna, więc pracujemy w małym zespole.

Nasze Produkty to najwyższej klasy produkty wymagające profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół. Nasi klienci to doceniają. Od samego początku naszym priorytetem była i jest najwyższa jakość i innowacyjność produktu, dlatego postawiliśmy na pracę ręczną, która gwarantuje wysoką jakość produktu – sałatki owocowej.

Od pierwszego roku działalności pracujemy zgodnie z standardami BRC i IFS.

Sprawdź nas na:

Przewiń do profilu firmy

Nie wymagamy:

  • doświadczenia zawodowego.

  • Możesz być świeżo po szkole lub już po ekonomicznych doświadczeniach Covidu, ważne byś był elastyczny czasowo i ciekawy świata.

  • Będą wyjazdy służbowe ale i praca przed komputerem.

  • Być może to jest jednak dobry czas na nowe Twoje życie?