Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Handlowo-Konstrukcyjnego

Rodex Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert dotyczących stolarki PVC,

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji projektowej,

  • Pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców,

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Przygotowywanie umów współpracy,

  • Przygotowywanie sprawozdań z wykonywanych ofert,

  • Katalogowanie i archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - mile widziany kierunek budownictwo,

  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej,

  • Mile widziane doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji ofertowej,

  • Samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,

  • Mile widziana umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość pakietu MS Office i Auto Cad,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dobra atmosfera pracy w młodym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jesteśmy firmą budowlaną z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, działającą na terenie pół-wsch. Polski oraz zajmujemy się produkującą stolarki PVC i ślusarki aluminiowej. Poszukujemy osoby do pracy w Dziale Handlowo-Konstrukcyjnym, która w kompetentny oraz komunikatywny sposób będzie wykonywała swoje obowiązki na tym stanowisku.

Przewiń do profilu firmy