Oferta pracy

Pracownik Działu Helpdesk

Media Expert

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie użytkowników systemów informatycznych

  • diagnozowanie i usuwanie usterki oraz konfigurowanie sprzęt IT

  • instalowanie i aktualizowanie oprogramowania

  • administrowanie aplikacjami na komputerach końcowych

  • obsługiwanie systemu do zarządzania incydentami i zarządzania problemami

  • definiowanie SLA dla poszczególnych incydentów i utrzymywanie SLA na poziomie 97%

  • udzielanie użytkownikom informacji o statusie zgłoszeń i postępie ich realizacji

Nasze wymagania

  • znajomość technologii informatycznych (komputery osobiste, urządzenia peryferyjne, sieci komputerowe)

  • znajomość systemów Microsoft /Windows 7, Windows 8 Windows 10 na poziomie konfiguracji i rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • pasja i doświadczenie

  • komunikatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach

  • prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • pomoc fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych salonach

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

  • premia świąteczna

  • nagrody jubileuszowe

Ludzie mogą zapomnieć, co powiedziałeś, mogą zapomnieć, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki Tobie poczuli (Maya Angelou).

O to właśnie chodzi w Dziale Helpdesk. To właśnie robimy w Media Expert, a Ty możesz robić to razem z nami!

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy