Oferta pracy

Pracownik Działu HR & Administracji

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw personalnych

  • Przygotowanie umów pracowniczych

  • Organizowanie projektów rekrutacyjnych

  • Ewidencja urlopów

  • Reprezentowanie firmy przed urzędami administracji państwowej

  • Zarządzanie flotą samochodową

  • Administracja obiektem biurowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe psychologiczne, socjologiczne, prawnicze

  • Znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w dziale HR mile widziane

  • Doskonałe zdolności organizacji pracy

  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalne szkolenia

  • Miłą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • jeden krótszy dzień pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza przesłanych CV

2

Spotkanie online z bezpośrednim przełożonym

3

Drugie spotkanie w siedzibie spółki - wybór ostateczny

Firma Kaeser Kompressoren jest producentem urządzeń do wytwarzania sprężonego powietrza. Firma w sposób dynamiczny rozwija się na rynku polskim. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w młodym zespole. Olbrzymią wagę przywiązujemy do rozwoju zawodowego pracowników poprzez profesjonalne szkolenia. Zapewniamy komfortowe warunki pracy w przyjaznych, nowoczesnych wnętrzach. Pracujemy intensywnie, ale dbamy również o wypoczynek poprzez program Multisport, czy też spotkania integracyjne. Aromatyczna, poranna kawa z firmowego ekspresu jest zawsze zapowiedzią dobrego dnia pracy.

Przewiń do profilu firmy