Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)." albo "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DACOMET

Pracownik działu HR

DACOMETO firmie

  • Fordońska 138, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 15 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DACOMET

Fordońska 138

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

-Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców

-Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac

-Kontrolowanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, absencji chorobowych

-Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników

-Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników oraz instytucji zewnętrznych

-Planowanie i ewidencja szkoleń pracowników

-Prace związane z rekrutacją i zatrudnieniem kandydatów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym lub w rekrutacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Całkowite wdrożenie na stanowisko

  • Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

DACOMET

Jesteśmy firmą telekomunikacyjną obecną na rynku od 1993 roku. Realizujemy projekty dla firmy Nokia – lidera nowoczesnych technologii. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych zadań sprawiają, że firma może zaoferować szeroki wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy