Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu HR

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WÜRTH Industrie Service

    Firma Würth Industrie Service należy do Grupy Würth, która obecnie składa się z ponad 400 firm znajdujących w ponad 80 krajach na całym świecie. Jesteśmy liderem w segmencie ‘C-Parts Management‘, specjalizującym się w dostarczaniu indywidualnych rozwiązań zakupowych oraz logistycznych dla klientów przemysłowych. Szerokie spektrum ponad 1.000.000 różnych artykułów (elementy złączne, narzędzia, produkty BHP) znajdujących się w naszej ofercie sprawia, że jesteśmy kompleksowym dostawcą dla naszych odbiorców.

    W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży w Polsce w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Działu HR

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielna rekrutacja nowych pracowników z Polski do siedziby firmy w Bad Mergentheim (realizacja reklamy, selekcji kandydatów, przeprowadzania wywiadów, prowadzenie rozmów o pracę)
    • Tworzenie zapytań ofertowych, ofert handlowych, opracowywanie reklamacji we współpracy z Konsultantami ds. Obsługi Klienta w Niemczech (Bad Mergentheim), Wprowadzanie zamówień do systemu oraz bieżący nadzór nad prawidłową i terminową ich realizacją

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne, handlowe lub ukończone studia biznesowe
    • Biegła znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz SAP R/3
    • Wysoka orientacja na klienta i usługi, umiejętności organizacyjne oraz profesjonale podejście z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi, asertywnością i praktyczną mentalnością
    Oferujemy:
    • Wymagające i odpowiedzialne zadania w dynamicznym, innowacyjnym i międzynarodowym środowisku
    • Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
    • Najlepsze warunki dla rozwoju zawodowego i osobistego z niepowtarzalną atmosferą pracy, indywidualnie dopasowanym treningiem oraz innymi atrakcyjnymi świadczeniami socjalnymi

    W celu wzmocnienia naszego zespołu, prosimy osoby zainteresowane podjęciem współpracy o wypełnienie specjalnie przygotowanego na CV formularza na naszej stronie www.wuerth-industrie.com/karriere w języku angielskim lub niemieckim. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń z kompletną aplikacją, oczekiwaniami płacowymi i najwcześniejszą możliwą datą rozpoczęcia.

    Więcej informacji pod adresem: www.wurth-industry.pl: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Würth Industrie Service GmbH & Co. KG • Personal/Nicole Fischbach • Industriepark Würth, Drillberg • 97980 Bad Mergentheim T +49 7931 91-1933 • personal@wuerth-industrie.com • www.wuerth-industrie.com