Pracownik Działu Importu - Logistyki

  • Częstochowa, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-28
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-07-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FRIIGPOL Sp. z o.o. To jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych  firm zajmujących się  chłodnictwem  transportowym  w  Europie. Nasza firma to  ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży chłodnictwa transportowego i stacjonarnego, nasze usługi oferujemy klientom na ternie całego kraju oraz za granicą. W chwili obecnej posiadamy 5 nowo wybudowanych  w pełni wyposażonych  warsztatów serwisowych w miastach: Częstochowa, Poznań, Czeladź, Błonie, Olsztynek oraz Pruszcz Gdański, jako nieliczni posiadamy własną flotę pojazdów serwisowych. Współpracujemy z głównymi producentami samochodów, producentami  zabudów chłodniczych oraz  klientami  ostatecznymi. Obsługujemy  największe firmy  transportowe, sieci handlowe i licznych  klientów indywidualnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzeniem usług naszej firmy poszukujemy Kandydatów
    na stanowisko:

    PRACOWNIK DZIAŁU IMPORTU / LOGITYSKI
    Miejsce pracy: Częstochowa

    Opis stanowiska:

    • Organizacja i nadzór nad realizacją dostaw z Europy i Azji
    • Tworzenie harmonogramu zamówień i nadzór nad jego realizacją
    • Kompletowanie i weryfikacja dokumentów związanych z obrotem towarowym
    • Nadzór nad jakością i terminowością dostaw
    • Kontrola zgodności dostaw z zamówieniami, dokumentami dostawy, warunkami zakupu
    • Prowadzenie dokumentacji systemowej
    • Współpraca z pozostałymi działami Firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe z obszaru logistyki i handlu zagranicznego lub pokrewne
    • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • Oferujemy stabilność zatrudnienia
    • Dajemy możliwość pracy z osobami o bogatym doświadczeniu zawodowym
    • Oferujemy umowę o pracę
    • Zapewniamy niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.