Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu Informatyki – Młodszy specjalista ds. systemów informatycznych

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vet-Agro sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i podłączanie urządzeń w sieci lokalnej firmy (komputery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, przełączniki, telefony i inny sprzęt sieciowy).

  • Podstawowe wsparcie użytkowników komputerów w obsłudze sprzętu i oprogramowania

  • Diagnozowanie podstawowych usterek sprzętu oraz kontakt z serwisami zewnętrznymi.

  • Zamawianie sprzętu i oprogramowania u dostawców wg zapotrzebowania

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość protokołów sieciowych TCP/IP

  • Wiedza w zakresie sieci LAN/WLAN

  • Podstawowe umiejętności konfiguracji przełączników Cisco

  • Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów Ms Windows w tym: Windows 7 Pro, 10 Pro (przygotowanie stanowisk komputerowych) oraz Windows Server 2008, 2012 R2, 2016, 2019 w zakresie rozumienia roli i funkcji systemów serwerowych oraz podstawowe umiejętności obsługi Active Directory (zarządzanie kontami i uprawnieniami)

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Umiejętności ogólnotechniczne

  • Język angielski w zakresie czytania dokumentacji technicznej

  • Zaangażowanie w powierzone zadania, umiejętność samodzielnego szukania rozwiązań, chęć zdobywania wiedzy

  • Wykształcenie wyższe Informatyczne (lub pokrewne) lub w trakcie studiów.

  • załączenie podpisanej klauzuli RODO - warunek konieczny

Mile widziane

  • Ukończony kurs CCNA lub w trakcie

  • Umiejętność podstawowej konfiguracji urządzeń UTM (lub znajomość reguł konfiguracji urządzeń firewall)

  • Znajomość Windows Deployment Services

  • Podstawowa znajomość PowerShell

  • Podstawowa znajomość Microsoft SQL

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej.

  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego.

  • Szeroki pakiet socjalny.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vet-Agro sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną. Produkujemy ponad 70 leków i preparatów weterynaryjnych, posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny spełniający najwyższe światowe standardy, a nasze produkty są znane w kraju i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy