Oferta pracy

Pracownik Działu Infrastruktury - Konserwator Budynku

FaureciaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!
Pracownik Działu Infrastruktury -
Konserwator Budynku

Zakres obowiązków:

  • Praca na 1 zmianę
  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością działania systemów i urządzeń;
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych;
  • Konserwacje, naprawy, przeglądy instalacji i urządzeń infrastruktury technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne);
  • Dobra organizacja czasu i pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Dyspozycyjność;
  • Samodzielność;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obiekcie przemysłowym, biurowym lub sportowym;
  • Mile widziane uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV;
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera (MS Office);
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • systemy premiowe
  • świadczenia świąteczne
  • pakiet szkoleń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy