Oferta pracy

Pracownik działu IT - Administrator i Help-Desk

Biuromax Sp. z o. o. O firmie

Biuromax Sp. z o. o.

Solec 156 a

Baniocha (pow. piaseczyński)

Firma Biuromax Sp. z o. o jest wyspecjalizowanym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych z ponad dwudziestopięcioletnią praktyką w branży.
Naszymi dostawcami są znani i renomowani światowi producenci. Posiadamy wyłączność sprzedaży w regionie na wiele dystrybuowanych produktów. Nasza siedziba mieści się w okolicach Piaseczna k/Warszawy.

Strona internetowa: www.biuromax.com.pl

Poszukujemy
Kandydata na stanowisko

Zadania:

  • Utrzymanie i rozwój lokalnej infrastruktury IT
  • Zarządzanie licencjami
  • Przygotowywanie stanowisk pracy
  • Zarządzanie kontami użytkowników w systemach Windows, Office 365, ERP, etc.
  • Wsparcie użytkowników w zakresie Windows, Office 365, ERP, bankowości internetowej, etc.

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Komunikatywnego języka angielskiego
  • Uporu w poszukiwaniu rozwiązań
  • Zdolności samodzielnego uczenia się
  • Komunikatywności i otwartości

W zakresie wiedzy IT – wymagamy:

  • Znajomości administracji sieciami LAN, WIFI
  • Znajomości administracji Microsoft Windows Server
  • Znajomości administracji Microsoft SQL Server
  • Znajomości administracji systemami Linux
  • Znajomości administracji serwerami Apache
  • Znajomości administracji Office 365 / Exchange Online
  • Znajomości administracji serwerami IIS
  • Znajomości administracji firewall (Fortinet/Cisco)
  • Znajomości administracji serwerami SMTP
  • Znajomości administracji środowiskiem VMware vCenter
  • Znajomości konfiguracji urządzeń wielofunkcyjnych (drukarka+kopiarka+skaner)
  • Znajomości zasad licencjonowania środowisk Microsoft
  • Znajomości zagadnień związanych z certyfikatami SSL
  • Znajomości zagadnień związanych z domenami internetowymi
  • Znajomości narzędzia TeamViewer
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office 365 w zakresie (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Znajomości podstaw PowerShell

Mile widziane:

  • Doświadczenie w administracji Comarch ERP-XL, Optima
  • Doświadczanie w administracji systemem Płatnik ZUS
  • Znajomość języka T-SQL
  • Znajomość repozytorium GIT
  • Doświadczenie w korzystaniu z raportów Business Intelligence
  • Doświadczenie z platformą Microsoft Azure
  • Doświadczenie z biznesową bankowością internetową
  • Doświadczenie z platformą Freshmail
  • Doświadczenie z rozwiązaniami CCTV

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym zespole
  • Umowę o pracę
Kandydatów prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy