Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu IT / Helpdesk IT

IT COMPANY SP. Z O. O.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Office

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy

  • konfiguracja urządzeń peryferyjnych

  • udział w realizowanych projektach z obszaru IT

  • podejmowanie i rozwiązywanie bieżących incydentów

  • raportowanie wykonanych zadań

Nasze wymagania

  • znajomość systemów operacyjnych i aplikacji Microsoft

  • znajomość zagadnień TCP/IP

  • wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)

  • perspektywę rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań

  • wysoką kulturę pracy w przyjaznej atmosferze