Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu IT

RK Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • PHP

  • JavaScript

  • HTML

  • Python

  • PL/SQL

  • PowerShell

Mile widziane

  • Cisco

Twój zakres obowiązków

  • administracja i utrzymanie sieci LAN

  • administracja sprzętem serwerowym oraz rozkładem usług na serwerach

  • utrzymanie systemów informatycznych funkcjonujących w firmie

  • wsparcie użytkowników w zakresie systemów informatycznych i aplikacji

  • opieka nad oprogramowaniem SAFO, Vmware, ESET

  • elementy programowania

  • rozwiązywanie problemów ze sprzętem IT

Nasze wymagania

  • dobra znajomość działania i konfiguracji sieci LAN

  • znajomość systemów Linux i Windows

  • podstawowa znajomość: PHP, JavaScript, HTML, Python, PL/SQL, PowerShell

  • mile widziana znajomość Cisco

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: informatyka)

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność pracy w grupie

  • prawo jazdy kategorii B

RK Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną Firmą zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem warsztatów w części samochodowe, oleje, materiały lakiernicze oraz narzędzia i urządzenia warsztatowe.

Przewiń do profilu firmy