Oferta pracy

Pracownik działu IT

Polplast Polska Sp. z o.o.O firmie

Polplast Polska Sp. z o.o.

Burmistrza Andrzeja Marka 8

Myślenice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • SQL

  • windows 10

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, rejestracja i wstępna weryfikacja problemów zgłaszanych przez użytkowników wewnętrznych;

  • Dbanie o poprawne działanie komputerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych. Inwentaryzowanie sprzętu i licencji;

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych;

  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy (instalacja i konfiguracja oprogramowania, kont dostępowych, przenoszenie danych);

  • Administracja bazami danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Posiadanie ogólnej wiedzy informatycznej;

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows;

  • Umiejętność diagnozowania i serwisowania sprzętu komputerowego;

  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych;

  • Kreatywność;

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL, MySQL).

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Wynagrodzenie z pakietem dodatków pozapłacowych – prywatna opieka medyczna, karta multisport;

  • Udział w szkoleniach, w tym także, językowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy