Logo Pracuj.pl

Pracownik działu IT

Labo Print S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów , oprogramowania i sieci komputerowej
  • dbanie o utrzymanie całej infrastruktury informatycznej
  • wsparcie pracowników firmy w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z systemami i sprzętem
  • instalacje i konfiguracje oprogramowania
  • szkolenie pracowników jako użytkowników sprzętu oraz oprogramowania
  • wdrażanie usprawnień systemowych dla firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (najlepiej informatyczne)
  • min. 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego
  • podstawowa znajomość sieci komputerowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Nowoczesne narzędzia
  • Dynamiczny zespół
  • Doskonałą atmosferę
  • Rozpoznawalną markę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Wsparcie na każdym etapie
  • Szkolenia kierunkowe
  • Multisport dla twojej formy
  • Prywatna opieka medyczna Lux-Med

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne

Początkowo znani jako drukarnia wielkoformatowa, dziś jesteśmy wiodącą marką w branży reklamowej, cenioną w całej Europie.

Pierwotną ofertę wydruków wielkoformatowych na popularnych nośnikach, takich jak siatki i banery, wzbogaciły akcesoria reklamowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety cyfrowe, papierowe kubki oraz litery przestrzenne z podświetleniem LED.

Słowem… jedno miejsce, tak wiele możliwości.

Szeroki wachlarz oferowanych usług oraz odpowiedzialne podejście do zarządzania produkcją, pozwalają na zapewnienie stabilności zatrudnienia zespołu najlepszych specjalistów. Obecnie ponad 350 pracowników czuwa nad tym, by każdy z etapów produkcji spełniał wygórowane standardy.

Stałe inwestycje w park maszynowy umożliwiają nam realizację zleceń, których nie może się podjąć konkurencja. Wyróżnia nas połączenie krótkich terminów z zachowaniem najwyższej jakości usług.

Od 2015 roku Labo Print jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i możemy poszczycić się stałym, rokrocznym wzrostem przychodów, co przekłada się na pełną transparentność i stabilny rozwój na rynku.

Zapraszamy do zespołu!

Zespół Labo Print

Pracownik działu IT, Poznań