Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu IT

Auto Frelik Anna Frelik Spółka KomandytowaO firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

Szosa Chełmińska 214

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Canva

  • Corel

  • Photoshop

System operacyjny

O projekcie

Auto Frelik autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób do rozwijającego się Zespołu Działu IT.

Twój zakres obowiązków

  • Techniczne wsparcie dla użytkowników
  • Reagowanie na zgłoszenia serwisowe użytkowników, komunikacja interpersonalna
  • Badanie, diagnozowanie problemów, rozwiązywanie powstających problemów I, II linii wsparcia
  • Bieżąca administracja i aktualizacja serwerów (Windows / Linux)
  • Realizacja wdrożeń nowych rozwiązań IT
  • Administrowanie stronami www AF Group

Nasze wymagania

  • znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows,
  • znajomość systemów Windows Server i wirtualizacji Hyper-V
  • znajomość zagadnień z obszaru sieci (LAN/WLAN)
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office
  • komunikatywność, pomysłowość, umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego użytkownika końcowego
  • umiejętność przygotowywania grafiki na potrzeby projektów www (Canva, Corel, Photoshop)
  • język angielski na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie o profilu informatycznym (lub w trakcie nauki)

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych (MySQL/MariaDB, MSSQL), umiejętność tworzenia skryptów, query SQL, wynikowe tabele analityczne.
  • znajomość konfiguracji sprzętu Cisco, Mikrotik, Ubiquiti
  • znajomość technologii VoIP
  • znajomość zagadnień związanych z VPN
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju kariery udział w szkoleniach i konferencjach
  • Przyjazną atmosferę pracy

Pracownik Działu IT, Szosa Chełmińska 214, Toruń