Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu IT

Zachęta - Narodowa Galeria SztukiO firmie

Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki

plac Stanisława Małachowskiego 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie użytkowników (helpdesk)

  • Instalacja, aktualizacja oraz konfiguracja sprzętu PC i oprogramowania

  • Monitorowanie, diagnostyka i rozwiązywanie wykrytych problemów

  • Tworzenie instrukcji z zakresu obsługi sprzętu oraz oprogramowania dla pracowników Zachęty.

  • Prowadzenie dokumentacji rozwiązań incydentów oraz problemów informatycznych w systemie obsługi zgłoszeń zgodnie z przyjętymi zasadami.

  • Zgłaszanie awarii do autoryzowanych serwisów zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie lub w trakcie studiów na kierunku IT lub pokrewnym

  • Doświadczenie w pracy w dziale IT na stanowisku wsparcia

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne rozumienie dokumentacji oraz komunikację z anglojęzycznymi serwisami

Mile widziane

  • Doświadczenie w administrowanie infrastrukturą informatyczną (sieci LAN, WAN, Wifi, serwery, stacje PC, drukarki i serwery wydruku, przenośny sprzęt komputerowy),

  • Znajomość systemów Microsoft Windows 2012 i wyżej

  • Znajomość usług AD, DNS, DHCP, DFS

  • środowiska Hyper-V

To oferujemy

  • Pracę w zespole Zachęty przy codziennym wsparciu IT

  • Możliwość częściowego świadczenia pracy zdalnej (po okresie próbnym)

  • Możliwość rozwoju w kierunku administratora systemów i sieci

  • Stałe i stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia

Zachęta — Narodowa Galeria Sztuki to instytucja, której misją jest popularyzacja sztuki współczesnej jako istotnego elementu życia kulturalnego i społecznego. Miejsce, gdzie prezentowane są najciekawsze zjawiska w sztuce XX i XXI wieku.

Galeria organizuje wystawy czasowe. W jej ponad stuletnich wnętrzach pokazywane były dzieła wybitnych artystów polskich i zagranicznych.

Każdy członek zespołu Zachęty pomaga zapewnić Zwiedzającym niezapomnianą wizytę w galerii.

Przewiń do profilu firmy