Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu IT

Polski Gaz S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie pierwszej linii wsparcia dla użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych (sprzęt, aplikacje, sieć),

  • działania instalacyjne i konfiguracja systemu operacyjnego Windows 10 oraz oprogramowania

  • aktualizowanie informacji w bazie ewidencji sprzętu

  • wsparcie w zakresie mobilnych kas fiskalnych oraz pozostałego z zakresu IT

  • przygotowywanie dokumentacji dla użytkowników

  • bezpośredni kontakt z innymi pracownikami

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze IT

  • dyspozycyjność i komunikatywność

  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • znajomość podstaw sieci

  • znajomość baz danych (składnia zapytań SQL)

  • dobra znajomość systemu Android

  • dobra znajomość systemu Windows 10

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • możesz być absolwentem lub studentem ostatnich lat na kierunku informatyka lub kierunków pokrewnych

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku

  • możliwość pełnego wdrożenia, szkoleń i rozwoju

  • dofinansowania z funduszu socjalnego

  • opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych? Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.

Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie, poszukujemy pracownika działu IT odpowiedzialnego za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników.

Przewiń do profilu firmy