Logo Pracuj.pl

Pracownik działu IT

Polski Gaz S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie pierwszej linii wsparcia dla użytkowników w rozwiązywaniu problemów technicznych (sprzęt, aplikacje, sieć),
  • działania instalacyjne i konfiguracja systemu operacyjnego Windows 10 oraz oprogramowania
  • aktualizowanie informacji w bazie ewidencji sprzętu
  • wsparcie w zakresie mobilnych kas fiskalnych oraz pozostałego z zakresu IT
  • przygotowywanie dokumentacji dla użytkowników
  • bezpośredni kontakt z innymi pracownikami

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze IT
  • dyspozycyjność i komunikatywność
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość podstaw sieci
  • znajomość baz danych (składnia zapytań SQL)
  • dobra znajomość systemu Android
  • dobra znajomość systemu Windows 10
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • możesz być absolwentem lub studentem ostatnich lat na kierunku informatyka lub kierunków pokrewnych

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów na rynku
  • możliwość pełnego wdrożenia, szkoleń i rozwoju
  • dofinansowania z funduszu socjalnego
  • opiekę medyczną

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Poszukujesz nowych wyzwań? Chcesz współuczestniczyć w rozwoju firmy będącej jednym z liderów na polskim rynku w branży paliw płynnych? Polski Gaz S.A. daje taką możliwość.

Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie, poszukujemy pracownika działu IT odpowiedzialnego za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników.

Pracownik działu IT, Warszawa