Oferta pracy

Pracownik Działu IT

Ochrona Juwentus

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacja i konfiguracja komputerowych stanowisk pracy

  • administrowanie siecią i serwerami

  • świadczenie pomocy technicznej pracownikom w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów związanych z działaniem sprzętu komputerowego, systemów i funkcjonujących aplikacji

Nasze wymagania

  • znajomość sprzętu komputerowego oraz systemów MS Windows, Office

  • podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych, systemów serwerowych Windows, Linux

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów otwarty na nowe pomysły oraz projekty

  • samodzielne stanowisko pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie

  • najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.

Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

Na swoim koncie posiadamy liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.