Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Jakości

A.S.JOB Anna SobieszekO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Pracy Tymczasowej AS JOB (certyfikat nr 12616) dla swojego klienta z branży co-pakingu poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU JAKOŚCI

Główne zadania:

  • sporządzanie oraz aktualizacja dokumentacji systemu zarządzania jakością,
  • raportowanie z kontrolowanych obszarów oraz podejmowanie działań w celu poprawy jakości,
  • aktualizowanie wiedzy z zakresu wymagań prawnych,
  • analiza reklamacji,
  • udział w audytach jakościowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej, w obszarze ISO 9001,
  • znajomość prawodawstwa żywnościowego oraz systemów BRC Food / IFS Food / ISO 22000,
  • mile widziana znajomość norm ISO 14001 / PN 18001,
  • uprawnienia audytora wewnętrznego,
  • znajomość różnorodnych narzędzi jakościowych,
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole,
  • komunikatywność, zdolności organizacyjne, sumienność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na ½ etatu z późniejszą możliwością przejścia do pracodawcy użytkownika,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • możliwość zdobywania bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • pakiety sportowe,
  • kwartalne nagrody rzeczowe,
  • dodatkowo ubezpieczenie grupowe na życie,
  • opieka medyczna,
  • posiłek na terenie firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U.2019.1781)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne