Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik działu jakości produktu

OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ostróda 15, Ostróda
    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

OSI Food Solutions Poland Sp. z o.o.

15

Ostróda

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie czynności kontrolnych procesów produkcyjnych

  • Opracowywanie i przygotowywanie raportów

  • Ocena jakości wyrobów gotowych

  • Prowadzenie i udział w audytach i kontrolach wewnętrznych

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej

  • Współpraca z innymi działami

  • Praca zmianowa / praca w nocy

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe o profilu związanym z technologią żywności

  • Biegle obsługujesz pakiet MS Office

  • Dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie

  • Jesteś dokładny/a, samodzielny/a i rzetelny/a

  • Cechuje cię wysoka kultura osobista

  • Jesteś osobą komunikatywną, dobrze organizującą swoją pracę oraz umiesz ustalać priorytety

  • Znasz procedury jakościowe zgodne ze standardem FSSC, HACCP, GMP

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, rozwijającej się firmie międzynarodowej

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Międzynarodowa firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji wyrobów mięsnych mrożonych i chłodzonych

poszukuje otwartej, komunikatywnej osoby, która chciałaby

poszerzać swoją wiedzę i nabywać doświadczenie zawodowe. Jeśli Twoją ambicją jest praca w dużej, nowoczesnej firmie

- dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy