Pracownik Działu Kadr i Płac

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Rozpocznij karierę w Martes Sport

    • Umowa o pracę
    • Młody i zgrany zespół
    • Karta Multi Sport PLUS
    • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
    • Zdobywanie nowych doświadczeń
    • Motywacyjny system premiowy

    Dołącz do grona najlepszych !

    Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?

    Martes sport to 25 lat działalności, blisko 300 sklepów sportowych w Polsce i za granicą, ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Podstawowe zadania na stanowisku:

    • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej
    • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy
    • Obsługa kadrowa pracowników
    • Prawidłowe, rzetelne i terminowe wykonywanie zadań przydzielonych do realizacji
    • Współpraca z innymi działami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych
    • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel oraz urządzeń biurowych
    • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu naliczania płac oraz prowadzenia akt osobowych
    • Zaangażowanie w wykonywane zadania
    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
    • Kreatywność, komunikatywność

    Bielsko-Biała

    Zostań jednym z Nas - być może to właśnie na Ciebie czekamy!

    Więcej o nas na: www.martessport.com.pl