Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Kadr i Płac

Jaeger Polska Sp. z o.o.

  • Myśliwska 1, Gryfino
    Gryfino, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Myśliwska 1

Gryfino

Twój zakres obowiązków

  • obsługa miesięcznego procesu płacowego, sporządzanie list płac

  • przygotowywanie raportów miesięcznych

  • wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu

  • rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS

  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

  • rozliczanie czasu pracy i nieobecności

  • obliczanie zasiłków chorobowych

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej w zakresie nawiązywania, trwania i rozwiązywania stosunku pracy

  • wprowadzanie danych i ich aktualizacja w programie płacowo-kadrowym

  • zarządzanie benefitami pracowniczymi

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze naliczania wynagrodzeń

  • dobra znajomość MS Office

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych

  • znajomość programu Comarch Optima Kadry i Płace oraz programu Płatnik

  • samodzielność, terminowość, systematyczność, dobra organizacja pracy

  • umiejętności analityczne, skrupulatność, dynamika w działaniu, umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • nowoczesne, estetyczne i bezpieczne środowisko pracy

  • innowacyjną pracę na wysokim poziomie technologicznym w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie w ramach międzynarodowej grupy

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • system benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • pikniki rodzinne

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Działem Zasobów Ludzkich w naszej siedzibie głównej.

Jäger Polska Spółka Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dostawca, zajmujący się produkcją wysokiej jakości komponentów i podsystemów z gumy, tworzyw sztucznych i metalu.

Jesteśmy częścią niemieckiego rodzinnego holdingu Arnold Jäger, zatrudniającego ponad 150 pracowników w Gryfinie i ponad 1000 pracowników na całym świecie. Od ponad 75 lat Grupa Jäger koncentruje się na projektowaniu rozwiązań technicznych dla przemysłu, energii odnawialnej, rolnictwa i ochrony środowiska.

Zaufanie, dynamiczne myślenie i lojalność są głównymi wartościami naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy