Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu kadr i płac

EKOPLAST S.A.

913

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu Payroll/HR w realizacji zadań związanych z obsługą płacowo-kadrową pracowników,

  • Wsparcie w procesie naliczania wynagrodzeń i sporządzaniu list płac

  • Wsparcie w procesie prowadzenia rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy,

  • Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami bhp,

  • Wsparcie w przygotowaniu deklaracji ZUS, PIT, GUS; PFRON,

  • Wsparcie w administrowaniu aktami osobowymi pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe

  • Doświadczenie w pracy w dziale płacowo-kadrowym (co najmniej rok)

  • Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Outlook), Płatnik,Optima

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja oraz zdolność do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb

  • Samodzielność i kreatywność w działaniu

  • Umiejętność planowania

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania

  • Narzędzia niezbędne do prawidłowego wykonywania pracy

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • kuchnia i napoje

EKOPLAST S.A. - producent stolarki okiennej w systemach PCV i aluminium.

Przewiń do profilu firmy