Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu kadr i płac

Wysoccy Zaborowscy Partners Spółka komandytowaO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń

  • sporządzanie rozliczeń, deklaracji i raportów do ZUS, US, GUS, PFRON

  • przygotowywanie i parametryzowanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników oraz zleceniobiorców

  • prowadzenie oraz sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia

  • administrowanie danymi personalnymi w systemie kadrowo-płacowym

  • nadzór nad czasem pracy oraz nieobecnościami

  • kontrola aktualności badań lekarskich i szkoleń BHP

  • korespondencja mailowa z pracownikami i udzielanie bieżącego wsparcia m.in. w kwestiach regulacji prawnych

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową oraz wykształcenie wyższe

  • swobodna komunikacja w języku angielskim

  • bardzo sprawne poruszanie się w środowisku MS Office (Word, Excel)

  • obsługa OPTIMA, Płatnik, ZUS PUE

  • wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • umiejętność naliczania wynagrodzeń, przygotowywania i prowadzenia dokumentacji kadrowej

  • komunikatywność, dobra organizacja własnej pracy, analityczne myślenie, sumienność i dokładność

  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania

To oferujemy

  • pakiet medyczny

  • narzędzia wspierające organizację pracy

  • wsparcie i przeszkolenie stanowiskowe w początkowym okresie zatrudnienia

  • różnorodne wyzwania zawodowe

  • praca od poniedziałku do piątku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Wysoccy Zaborowscy Partners Spółka komandytowa

Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatków, kadr i płac. Ponadto świadczymy usługi doradztwa w obszarach podatkowym, księgowym, rachunkowym oraz personalnym.

Przewiń do profilu firmy