Oferta pracy

Pracownik Działu Kadr i Płac

BHJ Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Michorzewko 65, 64-315, Polska
    Michorzewko (pow. nowotomyski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BHJ Polska Sp. z o.o.

Michorzewko 65

Michorzewko (pow. nowotomyski)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

Zakres obowiązków:

  • zakładanie i uzupełnianie akt osobowych
  • administrowanie danymi personalnymi w systemie kadrowo-płacowym
  • nadzór i kontrola nad czasem pracy oraz nieobecnościami
  • przygotowywanie dokumentów kadrowych
  • sporządzanie rozliczeń, deklaracji i raportów dla ZUS, US, PFRON
  • kontrola aktualności badań lekarskich i szkoleń BHP
  • wsparcie w bieżących obowiązkach Działu Kadr

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów magisterskich
  • wiedza z zakresu przepisów prawa pracy, zagadnień podatkowych,
  • umiejętność poruszania się w środowisku MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w kadrach i/lub płacach.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy)
  • bezpłatne zajęcia Business English
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy