Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Kadr

Claro sp. z o.o. sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • umowy cywilnoprawne, umowy o pracę

  • nadzór nad terminowym przeprowadzaniem szkoleń z zakresu BHP dla Pracowników

  • sporządzanie zaświadczeń do celów mieszkaniowych, MOPS-u, UP, kredytów i pożyczek, sądu, ZUS i innych na prośbę Pracownika

  • przyjmowanie stron w sprawach pracowniczych w zakresie w/w prac

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego w zakresie w/w prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • dobra znajomość Pakietu MS Office

  • znajomość programu CDN OPTIMA będzie dodatkowym atutem

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • samodzielność, dokładność, sumienność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych oraz przepisów BHP

  • znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem cudzoziemców

  • znajomość obsługi dofinansowań PFRON

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • pracę w miłej atmosferze

  • duży zakres odpowiedzialności

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet bezpłatnej prywatnej opieki medycznej

CLARO to prężnie rozwijająca się Firma o zasięgu ogólnopolskim działająca od kilkunastu lat na rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości, posiadająca ugruntowaną pozycję w branży.

Przewiń do profilu firmy