Oferta pracy

Pracownik działu kadr

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" R.E.R. STĘPIEŃ SP.J.O firmie

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY" R.E.R. STĘPIEŃ SP.J.

Owczary 28c

Owczary (pow. opoczyński)

ZAKŁAD CERAMIKI BUDOWLANEJ "OWCZARY"  funkcjonuje nieprzerwanie od 30 lat. Jest nowoczesnym polskim przedsiębiorstwem wytwarzającym szeroki asortyment ceramiki budowlanej. Produkcję opieramy na najnowocześniejszej technologii i własnym surowcu. Naszym celem jest osiągnięcie znaczącej pozycji na rynku, w produkcji i sprzedaży ceramiki budowlanej. Dlatego poszukujemy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju. Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Obowiązki:

  • prowadzenie i aktualizacja akt osobowych i dokumentacji pracowniczej;
  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy w systemie SYMFONIA ERP;
  • sporządzanie umów o pracę, zleceń oraz umów o dzieło;
  • udział w sporządzaniu sprawozdań dla GUS;
  • obsługa kadrowa pracowników;

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (ekonomia, rachunkowość bądź pokrewne);
  • znajomość przepisów z zakresu Prawa Pracy i przepisów podatkowych;
  • bardzo dobra znajomość obsługi Microsoft Office oraz urządzeń biurowych;
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • umiejętność współdziałania w zespole i współpracy z innymi;
  • mile widziana znajomość programu ERP Symfonia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji rynkowej;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • szkolenia rozwijające.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.
W tytule maila proszę wpisać stanowisko, na które się aplikuję.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy