Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Pracownik Działu Kadr

DOPPELT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Ostrowska 380d
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista

DOPPELT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ostrowska 380d

Poznań

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej związanej z nawiązaniem, zmianą i rozwiązaniem stosunku pracy dla pracowników, w tym cudzoziemców,
  • rozliczanie, ewidencja i kontrola czasu pracy,
  • prowadzenie ewidencji nieobecności, prowadzenie dokumentacji zasiłkowej, kontrola urlopów wypoczynkowych,
  • zatrudnianie cudzoziemców,
  • kontrola badań lekarskich oraz szkoleń BHP,
  • obsługa PPK,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • przygotowywanie zestawień i raportów wewnętrznych.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w dziale kadr, w tym związane z zatrudnianiem cudzoziemców,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z prawa pracy,
  • Dokładność, sumienność i proaktywność,
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań i pracy pod presją czasu oraz terminowość.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne