Oferta pracy

Pracownik Działu Kadrowo - Księgowego

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Libiąż, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Znajdź nową pracę
Rekrutujemy online!

Sunday Polska to ogólnopolska firma, którą tworzą specjaliści od lat związani z branżą OZE. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych od A do Z - wspieramy przy pozyskiwaniu preferencyjnego finansowania, montujemy i uruchomiamy instalacje, a także zapewniamy serwis i opiekę posprzedażową.

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania i jakości każdej inwestycji. Posiadamy profesjonalne ekipy montażowe na terenie całego kraju i współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami. Pozyskaliśmy już 3 tysiące klientów, a nasze instalacje przekraczają moc 10 MW.

OPIS STANOWISKA:

  • Kompletowanie dokumentacji w firmie zgodnie z ustanowionymi procedurami
  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów
  • Bieżąca współpraca z działem kadrowo-księgowym
  • Dystrybucja dokumentacji w firmie, nadzór nad zmianami oraz archiwizacja dokumentacji
  • Przygotowanie zestawień i raportów
  • Kontrola i prowadzenie akt osobowych
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Nadzór nad badaniami lekarskimi i szkoleniami BHP
  • Dodatkowe raporty wewnętrzne na potrzeby innych działów firmy
  • Realizacja pozostałych zadań kadrowo- księgowych powierzonych przez pracodawcę

Wymagania:

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakiet Microsoft Office
  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dokładność i chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów księgowych, kadrowych (mile widziane programu Enova, Płatnik)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Nasza oferta:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w strukturach wielooddziałowej firmy o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Umowę o pracę
  • Benefit: dofinansowanie do karty Multisport oraz Pakietu Medycznego PZU
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespole przyjaznych, otwartych
    i ambitnych osób

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

„Klikając przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Sunday Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach (także dla eRekrutera)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sunday Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i wytworzonych w procesie rekrutacji, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdym czasie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy