Pracownik Działu Kas i Punktu Obsługi Klienta

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w OBI ...bo warto!

    Miejsce pracy: Łódź - PK/POK/030

    Zakres obowiązków:

    Praca na ww. stanowisku polega między innymi na obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprawdzaniu zgodności artykułów z opakowaniem i obsłudze reklamacji w Punkcie Obsługi Klienta.

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Uprzejmość i zorientowanie na klienta
    • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych
    • Komunikatywność
    • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
    • Uczciwość i odpowiedzialność
    • Znajomość przepisów prawa konsumenckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    Ponadto:

    • wyjścia integracyjne
    • przewidywalny grafik pracy
    • odzież roboczą
    • przyjazną atmosferę
    • wyprawki szkolne

    FacebookPinterestInstagram
    AplikujObi