Oferta pracy

Pracownik działu konstrukcyjnego - branża HVAC

Clima Gold Sp. z o.o.O firmie

Clima Gold Sp. z o.o.

Dolna 23

Rumia

Do firmy produkującej urządzenia wentylacyjne poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik działu konstrukcyjnego / branża HVAC

Zakres obowiązków:

  • Konstrukcyjne opracowanie dokumentacji zgodnie z potrzebami klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej, modele 3D (program SolidEdge) oraz rysunki 2D (SolidEdge, AutoCAD)
  • Wdrażanie nowych produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • Bardzo dobra znajomość programów inżynierskich: SolidEdge oraz AutoCAD
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjnej oraz w tworzeniu konstrukcji blaszanych

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych osobowych, (Dz. U. z 2002r., Nr 101 poz. 923 ze zm.)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy