Oferta pracy

Pracownik Działu Kontroli Jakości - branża farmaceutyczna

LANGSTEINER sp. z o.o.O firmie

  • Mników (pow. krakowski)

    Mników (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca w systemem zapewnienia jakości w zakładzie produkcyjnym - system ISO 9001; 13485; GMP;

  • Znajomość norm 9001, 13485

  • Kontrola i ocena jakości surowców, materiałów opakowaniowych bezpośrednich oraz półfabrykatów;

  • Tworzenie i uaktualnianie dokumentów związanych z funkcjonowaniem systemu zapewnienia jakości;

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym;

  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji kontroli jakości zgodnie z ustalonymi zasadami Uczestnictwo w audytach certyfikujących, klientowskich oraz nadzorujących zakład;

  • Przeprowadzanie kontroli przebiegu procesów konfekcjonowania i pakowania;

  • Weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych;

  • Nadzór nad niezgodnościami oraz działaniami korygującymi;

  • Zapewnienie jakości oraz realizacji ustalonych celów jakości w organizacji;

  • Rozpatrywanie reklamacji;

  • Sporządzanie raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne);

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Znajomości zagadnień z zakresu certyfikacji ( ISO, GMP );

  • Co najmniej rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Zdolności komunikacyjne, samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Doświadczenia z walidacją procesów.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat;

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach;

  • Spotkania integracyjne i szkoleniowe;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy