Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu kontroli jakości

TMR Plastics Sp. z o.o.O firmie

TMR Plastics Sp. z o.o.

Bydgoskich Przemysłowców 5

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • kontrola produkowanych wyrobów i procesu produkcyjnego;

  • potwierdzenie zgodności produktu z wymaganiami za pomocą pomiaru wymiarów (suwmiarka, mikrometr, mikroskop itp.);

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonej kontroli oraz analiza i interpretacja wyników;

  • informowanie o niezgodnościach w procesie produkcyjnym;

  • realizacja działań korygujących i zapobiegawczych;

  • sporządzanie planów kontroli produkcyjnej i nadzór nad dokumentami związanymi.

Nasze wymagania

  • Posiadasz zdolności manualne.

  • Masz wysoką motywację do pracy i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów.

  • Cechują Cię punktualność, sumienność i rzetelność.

  • Jesteś w gotowości do podjęcia pracy 4 - brygadowym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat (podpisywaną od razu na 33 miesiące)

  • Jasny system premiowy oparty o konkretne wskaźniki produkcyjne

  • Pewne, rynkowe wynagrodzenie (zawsze w terminie!) i jasny system wypłat nadgodzin oraz zmian nocnych

  • Zdobywanie nowych umiejętności co za tym idzie wzrost wynagrodzenia

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

  • 1 miesięczny okres wdrożenia

TMR Plastics Sp. z o.o. w Bydgoszczy, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, dążąca do zdobycia pozycji lidera w dziedzinie formowania wtryskowego części z tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy