Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Kontroli Jakości ds. Reklamacji

  • Pinczyn (pow. starogardzki), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dekpol S.A. jest Generalnym Wykonawcą szerokiej gamy projektów budowlanych
    z wieloletnim doświadczeniem w branży.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy budowlanej
    zatrudnimy osobę na stanowisko:

    Pracownik działu kontroli jakości
    ds. reklamacji

    Miejsce pracy: Pinczyn koło Starogardu Gdańskiego

    Zakres obowiązków:

    • analiza przyczyn reklamacji wewnętrznych oraz zewnętrznych,
    • ustalenie odpowiedzialności za reklamację (przyjęcie bądź odrzucenie reklamacji),
    • wycena kosztów reklamacji,
    • podejmowanie działań korekcyjnych,
    • podejmowanie działań zapobiegawczych,
    • prowadzenie rejestru reklamacji oraz statystyk,
    • współpraca przy tworzeniu raportów 8D,
    • kontakt z klientem.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie min. średnie techniczne.
    • znajomość rysunku technicznego.
    • doświadczenie w branży stalowej.
    • mile widziana znajomość procesów spawania, obróbki skrawaniem, cięcia termicznego.
    • mile widziana praktyczna znajomość narzędzi jakościowych wykorzystywanych w procesie reklamacji (8D, 5Y, PDCA i inne).
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki pracy,
    • udział w nowych, ciekawych projektach,
    • miłą atmosferę w pracy.

    Aplikacje prosimy składać na adres:

    Dekpol S.A.
    ul. Gajowa 31
    83-251 Pinczyn
    tel. 058/ 560 10 75

    lub za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Prosimy o zamieszczanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)."
    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Nadesłanych ofert nie zwracamy.