Logo Pracuj.pl

Pracownik działu kontroli jakości

BIFIXO firmie

  • Górki Małe (pow. łódzki wschodni)
    Górki Małe (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości mieszanek oraz surowców
  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przez obowiązujące w firmie systemy jakości
  • Tworzenie nowych receptur
  • Przygotowywanie wycen nowych produktów
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Sporządzenie raportów z przeprowadzonych kontroli higienicznych zakładu
  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: technologia żywności lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Motywacja i chęć do pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w młodym i zaangażowanym zespole
  • Pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

Pracownik działu kontroli jakości, Górki Małe (pow. łódzki wschodni)