Oferta pracy

Pracownik działu kontroli

KR INŻYNIERIA SP. Z O.O.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Generalny Wykonawca Inwestycji zajmujący się budową budynków handlowo-usługowych poszukuje odpowiedzialnej, zorganizowanej  i kreatywnej osoby na stanowisko:

Główne zadania:

- kontrola  budów  na  prowadzonych przez firmę inwestycjach pod względem

zgodności z dokumentacją projektową, jakości i terminowości

- kontrola prac serwisowych na działających obiektach

- sporządzanie bieżących raportów z przeprowadzonych kontroli

Wymagania :

- wykształcenie lub/i  doświadczenie budowlane

- umiejętność czytania rysunków technicznych

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie exel, outlook, i power point

- wysoka samodyscyplina pracy własnej

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny premiowy system motywacyjny

- niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód , telefon, komputer, tablet)

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy