Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu księgowego i administracji

ŚLĄSKIE CENTRUM MARIO CAR SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista

Działająca od ponad 20 lat firma MARIO CAR jest Autoryzowanym Dealerem Samochodów Marki Peugeot. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Tychach przy ul. Katowickiej 20. Firma jako dealer koncernu PSA zajmuje się sprzedażą pojazdów nowych i używanych oraz świadczy kompleksowe usługi naprawy pojazdów, udzielania leasingów, kredytów i ubezpieczenia.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw administracyjnych związanych z działalnością firmy,
  • pomoc w dziale księgowości
  • prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
  • sporządzanie pism i współpraca z kancelarią prawną
  • kontrola i nadzór nad płatnościami,
  • wystawianie faktur

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B

Ogłoszenie archiwalne