Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu księgowo/kadrowego

Przedsiębiorstwo Handlowe ALUFINISH Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza rozrachunków,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz dokonywanie uzgodnień księgowych,

  • Współpraca z innymi działami spółki w celu pozyskania danych dla prawidłowych rozliczeń z kontrahentami,

  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, pliki JPK),

  • Pomoc w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, PIP, banki),

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie ewidencji czasu pracy,

  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość aktualnych zasad rachunkowości, przepisów podatkowych oraz prawa pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat

  • wykształcenie kierunkowe

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność oraz samodzielność

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • chęć podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę na pełen etat w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Alufinish Polska działa na rynku przemysłowym. Dostarczamy najwyższej jakości technologie do chemicznej obróbki powierzchni metali.

Przewiń do profilu firmy