Logo Pracuj.pl

Pracownik działu księgowo/kadrowego

ALUFINISH Polska Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca analiza rozrachunków,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz dokonywanie uzgodnień księgowych,
  • Współpraca z innymi działami spółki w celu pozyskania danych dla prawidłowych rozliczeń z kontrahentami,
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, pliki JPK),
  • Pomoc w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, PIP, banki),
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość aktualnych zasad rachunkowości, przepisów podatkowych oraz prawa pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • wykształcenie kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność oraz samodzielność
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę na pełen etat w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku

ALUFINISH Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Alufinish Polska działa na rynku przemysłowym. Dostarczamy najwyższej jakości technologie do chemicznej obróbki powierzchni metali.

Pracownik działu księgowo/kadrowego, Łódź