Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu Księgowości

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.

Montażowa 7

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola, dekretacja oraz księgowanie dokumentów księgowych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Wystawianie oraz kontrola faktur sprzedaży,

  • Uzgadnianie oraz analiza sald kontrahentów,

  • Kontrola i uzgadnianie sald kont księgowych,

  • Archiwizacja dokumentów księgowych,

  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz przygotowaniu danych niezbędnych do badania sprawozdania finansowego przez audytorów zewnętrznych,

  • Pomoc przy sporządzaniu raportów i analiz (finansowych, produkcyjnych).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie ekonomiczne),

  • Preferowane doświadczenie w pracy w księgowości,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość podstawowych zasad z zakresu rachunkowości i ekonomii,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel),

  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów i odpowiedzialnego podejmowania decyzji,

  • Samodzielność i aktywność w podejmowaniu zadań zmierzających do osiągania wyznaczonych celów,

  • Systematyczność i uporządkowanie.

To oferujemy

  • Długoterminową, pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,

  • Rozwój osobowy w oparciu o standardy produkcji na światowym poziomie,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet socjalny (bony świąteczne Sodexo, dofinasowania do kolonii dla dzieci, zapomogi indywidualne, dofinansowanie do wczasów),

  • Prywatny parking dla pracowników.

Trelleborg jest światowym liderem w zakresie inżynieryjnych rozwiązań polimerowych, które mają zastosowanie w uszczelnieniach, tłumieniu drgań i ochronie urządzeń, w wymagających środowiskach.

Oddział Trelleborg Seals & Profiles, działający w ramach Trelleborg Industrial Solutions, dostarcza polimerowe rozwiązania uszczelniające dla rur wodociągowych i kanalizacyjnych, jak również jest liderem rozwiązań naprawczych systemów typu „no-dig”.

Przewiń do profilu firmy

Proszę dołączyć następujące oświadczenie do dokumentów aplikacyjnych, tylko CV z powyższymi informacjami może wziąć udział w procesie rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik działu Księgowości.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych osobowych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Oświadczam również, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych w procesie rekrutacji.