Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Księgowości

  • Bolechowo-Osiedle (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. i zajmuje się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

    PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI
    Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle (pow. poznański)

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • doświadczenie i/lub wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości,
    • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym,
    • komunikatywność, samodzielność,
    • sumienna realizacja zadań,
    • dobra organizacja pracy własnej.

    Główne zadania:

    • księgowanie wyciągów bankowych,
    • rozliczanie i kontrola rozrachunków zagranicznych,
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
    • księgowanie dokumentów kosztowych.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • szkolenia stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego,
    • dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
    • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych
    (CV i list motywacyjny) na adres:

    El-Cab Sp. z o.o.
    Ul. Obornicka 37
    Bolechowo-Osiedle
    62-005 Owińska

    lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez El-Cab Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez El-Cab Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.