Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Księgowości

SNAP OUTDOOR sp. z o.o.

5 100 brutto / mies.
  • Bojkowska 92, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bojkowska 92

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie, księgowanie i rozliczanie dokumentów związanych z gospodarką magazynową.

  • Rejestrowanie oraz sprawdzanie pod względem formalno–rachunkowym dokumentów finansowo–księgowych.

  • Wystawianie not księgowych oraz not korygujących.

  • Uzgadnianie rozrachunków.

  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowości.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego.

  • Zorientowanie w procesach związanych z gospodarką magazynową.

  • Sprawne posługiwanie się narzędziami niezbędnymi do pracy (m.in arkusze kalkulacyjne, programy księgowe).

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe, np. finanse i rachunkowość, ekonomia, prawo podatkowe (nie jest to wymóg konieczny, ale będzie dodatkowym atutem).

  • Dbanie o szczegóły, zaangażowanie i terminowość oraz samodzielność w działaniu.

  • Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań i wyznaczonych celów.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość systemów Subiekt / Rewizor / Navireo będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Koleżeńską atmosferę :)

  • Zniżki na sprzęt turystyczny.

  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie z pakietem opieki medycznej.

  • Kartę sportową dla Ciebie i rodziny.

  • Wsparcie w rozwoju osobistym, możliwość awansu, szkolenia i wyjazdy firmowe.

  • Pracę pełną wyzwań w firmie będącej liderem branży outdoorowej i jednym z największych turystycznych e-commerce w Polsce.

  • Niekorporacyjny klimat pracy - ubieramy się jak chcemy, zwracamy się do siebie po imieniu.

  • Wyznajemy jasno określone wartości: szacunek, wsparcie i dynamiczne działanie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

8a.pl, będące własnością Snap Outdoor sp. z o.o. to nie tylko marka o ugruntowanej, budowanej od ponad dwóch dekad pozycji rynkowej w segmencie outdooru. To także grupa prawdziwych pasjonatów, których zespołowa praca każdego dnia wyznacza trendy i wskazuje kierunek rozwoju branży w Polsce. Kochamy góry i robimy wszystko, co tylko się da, by tworzyć miejsce, gdzie każdy miłośnik aktywności na świeżym powietrzu będzie się czuł jak u siebie. Jeśli i Ty chcesz stać się częścią zgranej drużyny jednego z największych sklepów e-commerce w kraju, nie czekaj - zapraszamy do Teamu 8a.pl!