Logo Pracuj.pl

Pracownik działu księgowości

SNAP OUTDOOR sp. z o.o.O firmie

5 350
brutto / mies.
  • Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

SNAP OUTDOOR sp. z o.o.

Bojkowska 92

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie, księgowanie i rozliczanie dokumentów związanych z gospodarką magazynową.
  • Rejestrowanie oraz sprawdzanie pod względem formalno–rachunkowym dokumentów finansowo–księgowych.
  • Wystawianie not księgowych oraz not korygujących.
  • Uzgadnianie rozrachunków.
  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowości.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego.
  • Zorientowanie w procesach związanych z gospodarką magazynową.
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami niezbędnymi do pracy (m.in arkusze kalkulacyjne, programy księgowe).
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe, np. finanse i rachunkowość, ekonomia, prawo podatkowe (nie jest to wymóg konieczny, ale będzie dodatkowym atutem).
  • Dbanie o szczegóły, zaangażowanie i terminowość oraz samodzielność w działaniu.
  • Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań i wyznaczonych celów.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość systemów Subiekt / Rewizor / Navireo będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Koleżeńską atmosferę :)
  • Zniżki na sprzęt turystyczny.
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie z pakietem opieki medycznej.
  • Kartę sportową dla Ciebie i rodziny.
  • Pomoc w rozwoju osobistym, możliwość awansu, szkolenia i wyjazdy firmowe.
  • Wsparcie w realizacji sportowych i górskich pasji.
  • Pracę pełną wyzwań w firmie będącej liderem branży outdoorowej i jednym z największych turystycznych e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej.
  • Niekorporacyjny klimat pracy - ubieramy się jak chcemy, zwracamy się do siebie po imieniu.
  • Wyznajemy jasno określone wartości: szacunek, wsparcie i dynamiczne działanie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

8a.pl, będące własnością Snap Outdoor sp. z o.o. to nie tylko marka o ugruntowanej, budowanej od ponad dwóch dekad pozycji rynkowej w segmencie outdooru. To także grupa prawdziwych pasjonatów, których zespołowa praca każdego dnia wyznacza trendy i wskazuje kierunek rozwoju branży w Polsce. Kochamy góry i robimy wszystko, co tylko się da, by tworzyć miejsce, gdzie każdy miłośnik aktywności na świeżym powietrzu będzie się czuł jak u siebie. Jeśli i Ty chcesz stać się częścią zgranej drużyny jednego z największych sklepów e-commerce w kraju, nie czekaj - zapraszamy do Teamu 8a.pl!

Pracownik działu księgowości, Bojkowska 92, Gliwice