Pracownik działu księgowości

  • Goleniów, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy działającej w branży FMCG, odpowiedniej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Goleniów (okolice)
    nr ref.: K

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowe zarządzanie procesem windykacji wg wewnętrznych procedur
    • Monitorowanie zaległych sald
    • Wyznaczanie limitów kredytów kupieckich
    • Sporządzanie zestawień i raportów dotyczących należności
    • Analiza i raportowanie stanu należności
    • Wysyłanie wezwań do zapłaty

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Umiejętność księgowania oraz czytania rozrachunków
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • Zdolność rozwiązywania problemów
    • Umiejętności negocjacyjne

    Firma oferuje:

    • Umowa o pracę
    • System premiowy

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. K wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Gwarantujemy poufność.