Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Księgowości i Controlingu

POLINDUS Sp. z o.o.O firmie

POLINDUS Sp. z o.o.

plac Jana Matejki 5

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów w zakresie zgodności z przepisami podatku VAT oraz wystawianie faktur wewnętrznych;
  • Dekretacja faktur zakupu, sprzedaży i innych dowodów księgowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Tworzenie i realizacja przelewów w systemie bankowym oraz dekretacja wyciągów bankowych;
  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego;
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych przypisanej grupy kontrahentów;
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe /rachunkowość, finanse/;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL;
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielne i analityczne myślenie;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracownik Działu Księgowości i Controlingu, plac Jana Matejki 5, Stare Miasto, Kraków