Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Księgowości i Controlingu

POLINDUS Sp. z o.o.

plac Jana Matejki 5

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów w zakresie zgodności z przepisami podatku VAT oraz wystawianie faktur wewnętrznych;

  • Dekretacja faktur zakupu, sprzedaży i innych dowodów księgowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Tworzenie i realizacja przelewów w systemie bankowym oraz dekretacja wyciągów bankowych;

  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego;

  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych przypisanej grupy kontrahentów;

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe /rachunkowość, finanse/;

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL;

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielne i analityczne myślenie;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.