Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Działu Księgowości i Controlingu

Klient Pracuj.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów w zakresie zgodności z przepisami podatku VAT i PDOP;

  • Przygotowanie, kontrola i wysyłka JPK VAT oraz deklaracji CIT-8 i CIT-ST;

  • Przygotowanie danych do dokumentacji cen transferowych

  • Dekretacja faktur zakupu, sprzedaży i innych dowodów księgowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Tworzenie i realizacja przelewów w systemie bankowym oraz dekretacja wyciągów bankowych;

  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego;

  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych przypisanej grupy kontrahentów;

  • Bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych;

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - rachunkowość / finanse;

  • Znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL;

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Dokładność, odpowiedzialność oraz samodzielne i analityczne myślenie;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą