Logo Pracuj.pl

Pracownik działu księgowości

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A.

Drzymały 15

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowo-płacowego
  • Przygotowanie przelewów
  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur, dokumentów płacowych

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w dziele księgowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność
  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, P.B. DOMBUD S.A. poszukuje osób do działu księgowości.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pracownik działu księgowości, Drzymały 15, Katowice