Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu księgowości

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A.

  • Drzymały 15, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Drzymały 15

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowo-płacowego

  • Przygotowanie przelewów

  • Księgowanie wyciągów bankowych, faktur, dokumentów płacowych

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w dziele księgowości

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, P.B. DOMBUD S.A. poszukuje osób do działu księgowości.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.